Vážení obchodní přátelé, nabízíme Vám dropshipping spolupráci ! 

Naše společnost VitaZdrav je  dodavatel pro internetový prodej za velkoobchodní ceny !

V čem spočívá dropshipping spolupráce

Tento obchodní model lidé často špatně chápou jako „přeposílání objednávek“. Tak to však není. Velkoobchodní dropshipping často rádi využívají především ti, co nechtějí mít vysoké vstupní investice do svého podnikání. Nemusíte držet doma skladové zásoby a vyřizování objednávek včetně expedice jistě zvládnete také. Jak to tedy funguje?

 1. Vybrali jste si sortiment – vysokoobrátkové, s dobrou marží a minimem reklamací.
 2. Našli dodavatele – férové podmínky spolupráce a spolehlivost.
 3. Zajistili si e-shop – poraďte se s odborníkem.
 4. Importovali produkty – podle druhu e-shopu toto zvládnete sami, nebo s programátorem.
 5. Vytvořili obsah – sepsat obchodní podmínky, reklamační řád, popisky produktů ad.
 1. Zákazník vytvoří objednávku.
  Je tedy nutné na své stránky prostřednictvím marketingové kampaně přivést uživatele s potencionálem nákupu. E-shop musí být správně koncipovaný, abyste nepřicházeli o zájemci už např. v objednávkovém procesu. Jakmile obdržíte objednávku, je nutné zaslat zákazníkovi potvrzení o jejím přijetí.
 2. Ta je automaticky přeposlána dodavateli.
  V tomto případě je ideální stav, kdy máte systémem nastaveno, aby veškerá potvrzení objednávky byla zaslána jak zákazníkovi, tak rovnou Vašemu dodavateli. Ten podle ní připraví zásilku k expedici.
 3. Vy od dodavatele objednáváte za VO cenu.
  Nejčastěji spolupráce na této úrovni funguje tak, že dodavatel např. v období jednoho měsíce odesílá zboží Vašim zákazníkům a po uplynutí této doby od něho obdržíte fakturu se splatností. Málo kdy platíte přímo při přeposlání objednávky.
 4. Dodavatel zboží Vaším jménem odesílá zákazníkovi.
  Podle toho, jak jsou nastaveny podmínky spolupráce dropshippingu, odesílá dodavatel zboží Vašemu koncovému zákazníkovi. Je dobré si stanovit, aby tak musel učinit co nejrychleji – podle stavu skladu zásob. Nedílnou součástí je podmínka, aby vždy byl na balení uveden název Vaší firmy jako odesílatele! Zákazník tak nemá možnost zjistit, že Vy nejste tím, kdo mu zboží dodal a příště nakoupíte opět u Vás.