Zpestřete svůj život, učte se nové věci, navařte si jídla, na které jste nikdy neměli odvahu, vpusťte do svého života čerstvý vzduch. Obavy z věku na vás dolehnou jen do té míry, do jaké si je připustíte vy samy.

Výběr výživových produktů je důležitý
Ve vyšším věku je tělo náchylné na rozvoj velkého množství onemocnění. Klesá jeho přirozená vitalita, a proto se cítíte unavení a plný bolesti. Ztracenou svěžest vám pomohou obnovit vitaminové přípravky určené právě pro seniory. Měli byste je vybírat opravdu pečlivě – pokud jsou určeny pro přesnou cílovou skupinu, doporučujeme Vám Heart Formula Max nebo Heart Formula Mini. Jeho výhodou je postupné vstřebávání během celého dne. Zvýší obranyschopnost, kondici a antioxidační účinky ochrání vaše tělo před kardiovaskulárními onemocněními a některými typy rakoviny. A hlavně si můžete být jisti, že složení je přizpůsobeno tomu, co tělo v seniorském věku skutečně potřebuje. Komplexním přípravkem jsou i tablety.

Správný pohyb může i léčit
Už i běžná chůze vám způsobuje problémy a při slově sport vás oblévá horko? Opotřebované klouby a lámavé kosti jsou častým problémem seniorů. Věku přiměřený sport by vás však mohl zbavit části bolestí, pomohl by vám předcházet ochabnutí svalů, zvýšil by výdrž, mozkovou aktivitu a v neposlední řadě i zlepšil náladu. Vyberte si takový sport, jaký vám vyhovuje, na bolesti pohybového aparátu je výborné plavání, to navíc posílí i imunitu nebo kalanetika, či populární pilates. Jakýkoliv pohyb konzultujte vždy se svým lékařem, ten vám může poradit i rehabilitační cvičení na odbourání konkrétních problémů. Pro posílení kloubů jsou výborné kapsle  s glukosaminem a chondroitinem Joint Pro Max a Joint Pro Mini. Zajistí výživu namáhaným kloubům. Proti osteoporóze jsou zase vhodnou volbou kapsle Cale-Mag. Optimální množství vápníku a hořčíku ovlivňuje kromě opěrné soustavy i oběhovou soustavu a uvolňuje svalstvo.

Zatočte se špatným cholesterolem a upravte si trávení
Čím vyšší věk, tím více se zpomaluje metabolismus. Nechtěným výsledkem je množství nadbytečných kilogramů, které zatěžují celý organismus, rychleji se zadýcháte, zvyšuje se krevní tlak, trpí klouby. Správná životospráva není jen módním trendem. Nevhodnými jídly ničíte své tělo a zkracujete si život. Zvýšená hladina cholesterolu může mít výrazný vliv na rozvoj kardiovaskulárních onemocnění. Pokud je vaše hladina cholesterolu vysoká, dodržujte zejména dietu, kterou vám nařídil lékař. Vedle konzumace zvýšeného množství ovoce a zeleniny vám výbornou službu udělají i přírodní látky a vitamíny obsažené v kapslích Diabetic Formula. Snižují nejen hladinu cholesterolu, ale i dalších lipidových složek v krvi. Zharmonizovat trávení pomůže i výtažek z kaktusu nopál, doplněný o další složky je skutečně lékem na zhoršené trávení, upravuje činnost jater, má antioxidační účinky, snižuje hladinu cukru v krvi a navíc reguluje i tělesnou hmotnost. Pokud je ještě doplníte o kapsle Colon Cleanser Max nebo Clon Cleanser Mini , vaše trávení a vyprazdňování bude skutečně ukázkové.

Silné srdce značí dlouhověkost
Abyste se dožili stovky ve zdraví a radosti, vaše srdce musí bít jako zvon. Kardiovaskulární onemocnění se řadí v žebříčku chorob na první místa. Nepřehlížejte proto oteklé nohy, chladné prsty či kolísání tlaku. To vše jsou příznaky, že někde v těle je problém právě s oběhovou soustavou. Ochranu cévám zajistí vitamín E, zamezí jejich kornatění, snižuje vysoký tlak a zlepšuje prokrvení. Vše v přípravku Coenzym Q10. Zlepšuje paměť a účinek má i na pacienty s Alzheimerovou chorobou Cholin & Inositol.