Velkoobchod VitaZdrav Vám nabízí ucelenou řadu  32 druhů přírodních doplňků stravy.

Hlavním   předmětem činnosti společnosti VitaZdrav s.r.o. je především profesionální zásobování   lékáren přírodními doplňky stravy.

Veškeré naše zboží uvedené v cenících je fyzicky v dostatečném množství skladem na naší centrále v Brně, připravené prakticky k okamžitému dodání.

Zboží je řádně označeno EAN (GTIN-13) čárovými kódy pro el. čtečky. Rádi bychom doplnili, že jsme připraveni prostřednictvím našeho informačního systému elektronicky nabízet data o stavech skladů, vykrývání objednávek a jiná potřebná data elektronickou cestou případným připojením na Váš IS nebo přes EDI Orion.

Mezi největší klienty velkoobchodu VitaZdrav patří lékárny, specializované bioprodejny a prodejny zdravé stravy. K významným odběratelům také patří Alliance Healthcare s.r.o. a internetový obchod s prodejem potravin Kolonial.

Velkoobchodní ceník Vám na vyžádání rádi zašleme. Prosím kontaktujte naše  Zákaznické centrum.

Ceny uvedené ve velkoobchodním ceníku jsou platné po dobu jednoho čtvrtletí. Ve výjimečných případech se mohou měnit v závislosti na podmínkách dodavatelů a výrazného kolísání směnného kurzu u dovážených komodit.

Informace k objednávání

  • Při první objednávce je nutné se zaregistrovat.
  • Při objednávkách používejte e – shop velkoobchodu VitaZdrav.
  • Minimální hodnota objednávky pro lékárny není stanovena.
  • Minimální hodnota objednávky pro ostatní odběratele je 1000,00 včetně DPH.
  • Čas potřebný k přípravě Vaší objednávky  je min. 24 hodin předem v pracovních dnech.
  • Splatnost faktury je 14 dní.