Stává se vám, že se v noci vzbudíte a jdete na malou potřebu jen tak pro jistotu či okamžitě vystartovat kvůli nutkání na močení, protože tlak močového měchýře rychle roste …? Už se věru nepamatujete, kdy jste se z tohoto důvodu během noci ani jednou nevzbudili? Jste úspěšným kandidátem členem početné skupiny mužů prostatiků.

Kdy a proč začíná prostata zlobit?


Prostatu vytváří houbovité parenchimatózne tkáň, které má tendenci zduří se av pozdějším věku se také nadměrně množit. První příznaky výrůstku mohou muži pocítit již kolem 40. až 50. roku života a nejméně u poloviny mužské populace se problémy projeví ve věku 60. let. V tomto věku se zvyknou přidružit i vážnější problémy, často se kombinuje zduření tkáně s možným vyústěním do nádorového bujení.

Jaké příznaky poukazují na problémy s prostatou?

Jsou to především potíže se startem i oddálením močení, prodloužení doby močení, potřeba tlačení při močení, protože slabý nebo přerušovaný proud moči a jeho odkapávání po skončení močení nejsou jednoznačné. Pocit neúplného vyprazdňování močového měchýře, resp. nemožnost začít močení, bolesti, pálení při močení či krev v moči, to jsou již nezvratné příznaky nezbytné potřeby navštívit lékaře. Tehdy už během noci nejde o mimovolní buzení s návštěvou WC „jen tak pro jistotu“, ale už io pocity naléhavé nutnosti močení spojené často s obavami o udržení moči a strachem před jeho únikem. K těmto obtížím se často přidružují i sexuální problémy a pocity úzkosti ze ztráty mužnosti.

Jak dbát o zduřenou prostatu?

Počáteční problém častějšího močení při lehčí formě zvětšení prostaty je ještě zvládnutelný přírodními extrakty, proto s jejich užíváním začněte ihned. Pokud se váš stav mírně zlepší, jste na správné adrese av takové léčbě vytrvejte. V případě, že jste počáteční obtíže podcenili a váš stav se rychle zhoršuje, neváhejte s okamžitou návštěvou lékaře. Ten začne už cílenou medikamentózní léčbu, která vaši situaci zlepší. Ale léky budete už užívat dlouhodobě.

Obáváte se jejich nežádoucích účinků? Snažte se předejít progresi onemocnění a věnujte se mu již v počátcích jeho vzniku. Včasná pozornost a péči se vám mnohonásobně vyplatí. Dnes jsou k dispozici volně prodejné preparáty, které obsahují přírodní látky, u kterých byla prokázána účinnost na zmírnění postupu nemoci. Jedná se především o tyto byliny, resp. jejich extrakty.

Jsou to Saw palmetto extrakt, semínka dýně, kopřivy dvoudomé, topolu, žita setého, smrku, měsíčku lékařského, vrbovky malokvěté, třepatky nachové a úzkolisté, květu bílé borovice, slivoně africké, afrického rajčete, květu kaktusu a trpasličí palmy. Volně prodejné přípravky obsahují kombinace těchto bylin.

Doporučujeme přípravek Prostate s naší patentovanou směsí.